Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení

Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Hvězda vedle hvězdy! Kdo všechno už je na palubě del Torova fláku?

V minulosti jsme vás informovali o tom, že režisér a scenárista Guillermo del Toro připravuje drama/thriller Ulička přízraků (Nightmare Alley), adaptaci románu Williama Lindsayho Greshama z roku 1946. Tahle noirová záležitost se podívala na plátna kin hned o rok později, když režisér Edmund Goulding obsadil do hlavní role Tyrona Powerse. Del Toro nejdříve hodně stál o Leonarda DiCapria, což nakonec neklaplo, leč náhradu našel neméně hvězdnou, a to Bradleyho Coopera.

Cooper však nebude jedinou hvězdou, která se v chystaném snímku pokusí zazářit. Vedle něj se totiž představí i Toni Collete, Rooney Mara, Cate Blanchett a David Strathairn. V kuloárech se rovněž hovoří o účasti Rona Perlmana a Richarda Jenkinse. Jak jsme psali již ve starším článku, remake by se měl držet knižní předlohy urputněji než ten původní z roku 1947. Všechno se točí kolem mistrného a lstivého podvodníka, jenž se přidá k cirkusu, kde se rychle naučí několik triků a brzy se proslaví. Předstírá totiž, že je silným médiem, jež dokáže komunikovat s lidmi ze záhrobí. Zároveň se však zamiluje do psychiatričky, která je v podfukářství ještě zběhlejší, začne jím manipulovat a převrátí mu život naruby.

Zdroje: Deadline, Variety, Collider, MW

Galerie: 8

Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu Ulička přízraků: Novinka z dílny Guillerma del Tora bude mít vyjímečné herecké obsazení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest