Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu

Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Nový snímek od režiséra Faunova labyrintu přišel o Leonarda DiCapria, ale jeho roli pravděpodobně převezme Bradley Copper. 

Guillermo del Toro, režisér filmů Hellboy, Faunův labyrint a Purpurový vrch, držitel Oscara za snímek Tvář vody, chystá svůj další film. Snímek ponese název Ulička přízraků (Nightmare Alley) a jedná se adaptaci stejnojmenné knihy. První adaptace knihy vznikla již v roce 1947, o režii se v té době postaral Edmund Goulding. V dubnu jsme vás informovali, že se hlavní role ujme oscarový herec Leonardo DiCaprio. Ten prý kvůli Uličce přízraků odmítl role v nových filmech Paula Thomase Andersona (Nit z přízraků, Mistr, Až na krev) a Alejandra Gonzáleze Iñárrita (Birdman, REVENANT Zmrtvýchvstání).

Zpravodaj Variety ovšem včera přijel se zprávou, že si nakonec Leonardo DiCaprio v Uličce přízraků nezahraje a místo něho bychom v hlavní roli měli vidět Bradleyho Coopera (Zrodila se hvězda, Americký sniper). Leonardo DiCaprio a studio se nedokázali domluvit na smlouvě, která by vyhovala oběma stranám. Otázkou zůstává, zda si Leonardo zahraje v novém snímku Paula Thomase Andersona, nebo Alejandra Gonzáleze Iñárrita, které kvůli del Torovi odmítl.

Bradley Cooper by měl být důstojnou náhradou a vidina spojení sil DiCapria a jednoho ze dvou zmíněných režisérů je také lákavá. Natáčet se začne na podzim tohoto roku a produkovat bude studio Fox Searchlight, které nám přineslo i poslední režisérův snímek Tvář vody.

Předlohu jsme představili v předchozí novince. Trailer na snímek z roku 1947:

Zdroj: Variety

Galerie: 6

Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu Ulička přízraků: Nový film Guillerma del Tora přišel o Leonarda DiCapria, ale již má náhradu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest