Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum

Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu
Searchlight Pictures
Zobrazit dalších 7 obrázků
Upoutávka na horor od režiséra Black Mass vás nenechá v klidu.

Jako bývalý specialista na masky je režisér Guillermo del Toro rozhodně zkušený, pokud jde o kreativní vizuály. Což svými filmy znovu a znovu dokazuje. A zdá se, že novinka Antlers nebude výjimkou. Film sice nevzniká v Torově režii, ale pracuje na něm jako producent a jeho stopa je na projektu patrná, protože nabízí dva aspekty, které má tvůrce v oblibě. Zajímavě vypadající monstra a mrazivou atmosféru. 

Příběh je zasazen do malého městečka, kde místní učitelka začne zjišťovat, že se děje něco děsivého. Tedy, zní to jako klasická hororová zápletka a možná nebudou Antlers vysloveně čišet příběhovou originalitou, ale zdá se, že by film mohl být opravdu intenzivní podívanou. 

Alespoň upoutávka to naznačuje. Má sice pomalé tempo, ale hutnou atmosféru, která je podpořena směsicí potemnělých záběrů, ve kterých vidíme jen náznaky něčeho "špatného" a momenty, které jsou otevřeně brutální a chtělo by se říct až nechutné. K tomu si připočtěte povedený zvukový podkres a máme tu trailer, který u hororových fandů rozhodně vyvolá zájem. A to i přes fakt, že režisér filmu Scott Cooper (Black Mass) není v tomhle žánru zrovna zkušený. 

Nicméně na něj z producentské židle dohlížejí zmíněný Guillermo del Toro a také David S. Goyer, kteří strašidelným filmům rozumí, takže příští rok (přesné datum zatím oznámeno nebylo) se pravděpodobně můžeme těšit na podívanou, která hororové milovníky nezklame.

Galerie: 8

Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu Antlers: Guillermo del Toro nás znepokojivým trailerem láká na parohaté monstrum | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest