Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu

Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Ostrostřelec je v dobrých rukách. A kdo bude mít na starosti další marvelovské minisérie?

Minisérie od Marvel Studios, jejímž hlavním hrdinou bude Clint Barton AKA Hawkeye, dostala scenáristu. Příběhu se ujme osvědčený Jonathan Igla, který posbíral zkušenosti u oceňovaného seriálu Šílenci z Manhattanu (Mad Man) od stanice AMC. Ten je krom psaní scénáře zodpovědný také za produkci, což znamená, že série našla svého showrunnera.

V chystaném příběhu se má starý známý ostrostřelec bez nadpřirozených schopností pokusit předat své znalosti mladé Kate Bishop, která by se měla stát novým Hawkeyem.

S příchodem Jonathana Igly k projektu má nyní každá minisérie svého klíčového tvůrce. Falcona a Winter Soldiera píše Malcolm Spellman (Empire) a režíruje Kari Scogland (Příběh služebnice). Jac Schaeffer působí jako showrunner u WandaVision a Lokiho píše a produkuje Michaelem Waldronem (Rick a Morty). Režii Lokiho dostala na starost Kate Herron (Sex Education).

Očekávané minisérie s Hawkeyem bychom se měli dočkat někdy na podzim roku 2021 a společně s dalšími seriálovými projekty, které budou mít premiéru na Disney+ (WandaVision, Falcon a Winter Soldier, Loki, What If…?), bude Hawkeye součástí čtvrté fáze marvelovského filmového univerza. 

Zdroj: Hollywood Reporter

Galerie: 6

Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu Hawkeye: Minisérii píše scenárista opěvovaných Šílenců z Manhattanu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest