The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny

The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Netflix dále uveřejnil data premiér deseti očekávaných filmů, které půjdou i do kin. 

Nový snímek legendárního režiséra Martina Scorseseho (Vlk z Wall Street, Mafiáni, Taxikář) The Irishman s Robertem De Nirem, Al Pacinem, Joem Pescim a Harveym Keitelem s rozpočtem okolo 200 miliónů dolarů patří k nejdražším filmům od Netflixu. A jeho rozpočet není na celém filmu zdaleka to nejšílenější.

Netflix odhalil délku stopáže a teď se podržte, jelikož snímek bude mít neskutečných 210 minut. Tři a půl hodiny dlouhé filmy se v kinech už moc nevidí, proto je uvedení na Netflixu čím dál pochopitelnější. Jde o nejdelší snímek režiséra, hned za ním je Vlk z Wall Street ze 180 minutami.

Na Netflix se film podívá 27. 11. 2019 a už 1. 11. 2019 bude promítán v omezené kino distribuci. V USA se podívá do zhruba 150 kin, následně do 1200 kin celosvětově. Podobné množství kin navštívila loňská Roma od Alfonsa Cuarona, která se promítala i v České republice. Otázkou tedy zůstává, zda se poštěstí i u Irishmana.

Netflix dále uveřejnil data premiér 10 filmů, které se budou promítat v kinech a následně půjdou na Netflix. Přehledný seznam naleznete v galerii.

Trailer:

Zdroj: Collider, Comingsoonnet

Galerie: 5

The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu The Irishman: Očekávaná Scroseseho novinka bude mít přes tři a půl hodiny | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest