The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru

The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Životopisný thriller Martina Scorseseho, kde nás krom jiného čeká omlazování hlavních postav, se představuje v prvním traileru.

Komentář k traileru připravujeme.

První slova, která Frank „Ir“ Sheeran slyšel od Jimmyho Hoffy zněla: „Slyšel jsem, že malujete pokoje“. Malovat pokoje znamená vraždit. Barvou je myšlena krev, které se rozstříkne na zdi a podlahy. Během pěti let nahrávaných rozhovorů se Frank Sheeran Charlesi Brandtovi přiznal k více než dvaceti pěti nájemným vraždám pro mafii a svého přítele Hoffu. Zabíjet se Sheeran naučil v americké armádě, ve které během druhé světové války strávil neuvěřitelných 411 dní v aktivním bojovém nasazení. Když se vrátil domů, začal se rychle otáčet a stal se nájemným zabijákem. Pracoval pro legendárního kmotra Russella Bufalina. Postupně se dostal na takovou pozici, že se dostal jako jeden z pouhých dvou ne-Italů na seznam 26 nejhledanějších mafiánů. Nakonec dostal nařízeno zabít dokonce i svého přítele Hoffu. Sheeranova výpověď nabízí řadu informací ke slavným vraždám a jedinečný vhled do jedné kapitoly americké historie.

Režíruje Martin Scorsese. V hlavních rolích  Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Bobby Cannavale, Harvey Keitel, Ray Romano, Stephen Graham, Anna Paquin nebo Jesse Plemons. Netflix snímek uvede v říjnu 2019.

Galerie: 4

The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru | Fandíme filmu The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru | Fandíme filmu The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru | Fandíme filmu The Irishman: Omlazování Roberta De Nira a Al Pacina začíná v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest