Bond 25 konečně odhalil oficiální název posledního Craigova dobrodružství

Bond 25 konečně odhalil oficiální název posledního Craigova dobrodružství | Fandíme filmu
MGM
Zobrazit další 2 obrázky
K tomu si prohlédněte nové logo filmu. Odkazuje název k těm nejdivočejším zvěstem a spekulacím?

Bond 25 z nějakého důvodu neodhalil oficiální název, když před několika měsíci velká akce pro tisk oznámila začátek natáčení, potvrdila obsazení a uvedla první synopsi. Teď jméno filmu produkce bez větších fanfár zveřejnila na oficiálním webu a sociálních sítích. Příští bondovka ponese název No Time to Die. V češtině tedy zhruba „Na umírání není čas“. Název zdánlivě odkazuje k diváckých spekulacím o tom, zda agent 007 v posledním filmu Daniela Craiga zemře, tak uvidíme, jestli nám skutečně Bond předvede něco, co dřív bylo nemyslitelné. Níže si můžete přehrát animovanou realizaci filmového loga:

Bond opustil službu a užívá si klid na Jamajce. To ale nemá dlouhého trvání. Jeho starý přítel ze CIA, Felix Leiter, jej žádá o pomoc. Mise na záchranu unesené vědkyně se ukázala být daleko nebezpečnější, než se zdálo a zavádí Bonda na stopu tajuplného padoucha, který je ozbrojený novou, nebezpečnou technologií.

V hlavních rolích hrají Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rami Malek, Lashana Lynch, David Dencik, Dali Benssalah, Ana de Armas a Billy Magnussen. Režíruje Cary Joji Fukunaga. Datum premiéry je stanovené na 8. 4. 2020.

Galerie: 3

Bond 25 konečně odhalil oficiální název posledního Craigova dobrodružství | Fandíme filmu Bond 25 konečně odhalil oficiální název posledního Craigova dobrodružství | Fandíme filmu Bond 25 konečně odhalil oficiální název posledního Craigova dobrodružství | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest