Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle

Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Emma Stone prozradila, že by se ráda vracela k zombie sérii každých deset let.

Pokračování zombie komedie s názvem Zombieland 2: Rána jistoty (Zombieland: Double Tap) dorazí do českých a slovenských kin 24. 10. Američané se dočkají již o týden dříve. Není se tak čemu divit, že se studio Sony snaží rozdmýchat šeptandu nový mezinárodním trailerem.

Pokud jste se však těšili na nové záběry, tak budete pravděpodobně zklamáni. Nový trailer je jen variací toho prvního s lehce upraveným střihem. Na další ukázku a televizní spoty s ještě neviděnými záběry si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Hlavní lákadlem prozatím zůstává návrat oblíbených hrdinů, drsného Tallahasseho (Woody Harrelson), opatrného Columbuse (Jesse Eisenberg), vychytralé Little Rock (Abigail Breslin) a hláškující Wichity (Emma Stone).

Vyjma původních herců se vrátili i scenáristé a režisér Ruben Fleischer (Venom), který se pro Entertainment Weekly rozpovídal o tom, proč se rozhodli natočit sequel až po deseti letech. Prý chtěli zkusit nové věci a zároveň nevěděli, jak správně na původní snímek navázat: „Všichni milujeme první Zombieland a proto jsme se snažili natočit, co nejlepší možné pokračování, které bude minimálně tak dobré jako originál ne-li ještě lepší. A taková snaha vyžaduje čas.

Dále Ruben Fleisher na otázku zdali natočí třetí díl opět po deseti letech, tentokrát v roce 2029, odpověděl takto: „Napřed si samozřejmě musíme počkat na to, jak druhý díl bude rezonovat u diváků. Ale myslím si, že jsme si všichni natáčení moc užili a byli bychom rádi, kdybychom se k Zombielandu ještě někdy vrátili. Byla to právě Emma Stone, která nám říkala, že by byla legrace se k sérii vracet každých deset let. Woody Harrelson má z nás všech nejzdravější životní styl, takže by nás beztak všechny přežil a my mohli točit každých deset let dokud by nám síly stačily.

Zdroj: EW

Zombieland

08.10.2009 | USA
Komedie, Horor
Info o filmu

Galerie: 9

Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu Zombieland 2: I v novém traileru je kosení zombíků rodinná kratochvíle | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest