Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film

Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Po satirické komedii Jojo Rabbit a před Thorem: Love and Thunder nám režisér nadělí ještě jeden film. 

Novozélandský režisér Taika Waititi si v příštích pár letech rozhodně neodpočine. 23. 1. 2020 do českých a slovenských kin dorazí jeho protiválečná satira Jojo Rabbit, která na sebe nedáno upozornila prvním trailerem. V uplynulých měsících měl režisér plné ruce práce s přípravami hraného Akiry. Projekt se ovšem kvůli produkčním problémům odsunul na neurčito, ale ihned ho vystřídal jiný velkofilm, Thor: Love and Thunder, což je po Ragnaroku druhý film s Thorem, který režisér natočí.

Aby toho nebylo málo, Taika Waititi nám před tím přinese ještě jeden snímek. Dosud utajovaný projekt se jmenuje Next Goal Wins (Další gól je vítězný) a režisér si k němu sám píše scénář. O produkci se postará studio Fox Searchlight, které produkovalo i Jojo Rabbit. Můžeme tak usoudit, že je studio s Jojo Rabbitem opravdu spokojené a ihned nabízí režisérovi příležitost natočit další film.

Snímek vznikne na motiv stejnojmenného britského dokumentu z roku 2014 od režisérů Mikea Bretta and Stevea Jamisona. Dokument vypráví příběh holandského trenéra Thomase Rongena, který se pokusí o nemožné. Chce dlouhodobě prohrávající tým fotbalové reprezentace Americké Samoy dovést k vítězství. Původní dokument získal na soutěži Independent Film Awards ocenění „Nejlepší dokumentární film.“ Premiéra snímku Thor: Love and Thunder je oznámená na listopad 2021, proto můžeme tipovat, že snímek dorazí někdy v závěru příštího roku.

Dvě zajímavosti na závěr:

Natalie Portman se již pilně připravuje na svoji roli „Bohyně blesku“, na svůj Instagram sdílela fotku s komiksy:

Jistě mnozí z vás znají legendární scénu z Pádu Třetí říše, ze které se stal rozšířený internetový mem. Tvůrci Jojo Rabbita k propagaci svého snímku vytvořili svoji verzi scénky, v níchž Adolf Hitler reaguje na oznámení filmu. Na videu se nepodílel Taika Waititi: 

Zdroje: DeadlineVariety, Comicbookmovie

Galerie: 5

Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu Next Goal Wins: Taika Waititi ještě před Thorem 4 natočí dosud utajovaný film | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest