Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra

Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jak je Johnsonovým dobrým zvykem,

Black Adam a jeho filmové zpracování mají dlouhou historii. Dwayne Johnson už před lety zatoužil po komiksové roli. Jednu dobu to vypadalo, že by si mohl zahrát Green Lanterna nebo Loba, postupně se však zamiloval do antihrdiny Black Adama. Ten měl nějakou dobu být záporákem v Shazamovi, avšak, jak herec odhalil, v DC Films se shodli na tom, že obě postavy jsou natolik komplexní, že kdyby měly být obě představeny v jednom filmu, oběma by to uškodilo. V Shazamovi bylo pouze naznačeno, že Black Adam existuje.

Po letech neurčitých příslibů, že film jednou vznikne, se k nám konečně dostávají také nějaké konkrétní zprávy. O režii jedná Jaume Collet-Serra, se kterým Johnson natočil dobrodružnou Jungle Cruise. Dříve točil hlavně thrillery s Liamem Neesonem jako Non-Stop nebo Noční běžec. Scenárista je taktéž The Rockův bývalý kolega – snímek píše Adam Sztykiel, jenž má za sebou Rampage: Ničitele a několik dalších nepříliš dobře hodnocených komerčních projektů, na kterých neměl příležitost předvést, zda v něm dřímá skutečný talent.

Titulní obrázek je ilustrační.

Black Adam je v komiksech vykreslovaný buď jako úhlavní nepřítel Shazama nebo jako samostatný antihrdina, který je dohnaný k extrémním činům po tom, co jeho rodina ve Starém Egyptě hodně trpěla v otroctví. Jeho síly pocházejí od egyptských božstev a jsou srovnatelné s Shazamovými – má nadlidskou sílu, je prakticky nezranitelný, létá atd.

Galerie: 7

Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu Black Adam: Komiksovka s The Rockem si vybrala režiséra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest