Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye?

Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 14 obrázků
K tomu podrobný rozbor prvního traileru a první pohled na záporáka Taskmastera.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3

Herec David Harbour na Comic-Conu znovu potvrdil, že se vracíme v čase pár let před Avengers: Endgame. Co je však zajímavější, nový snímek nám má ukázat, jak vlastně Widow dospěla k tomu, že se v Endgame rozhodla obětovat pro svoje parťáky. Nabízí se tedy možnost, že práce s S.H.I.E.L.D.em a Avengers bylo opravdu to jediné dobré, co kdy Natashu v životě potkalo, a proto si životů svých přátel o to víc cení.

Mohl by do toho všeho nějak zasahovat i blízký vztah s Hawkeyem, který Natasha vždy měla? Na to Scarlett Johansson odmítla odpovědět – o tom, zda se film jakkoliv dotkne jejího vztahu s Clintem prý nesmí říct vůbec nic. Harbour ještě jednou zopakoval, že snímek Black Widow předestírá, co vedlo hrdinčině nevyhnutelnému konci, proto je skvělým pohledem na postavu z blízka a skvělým uzavřením jejího příběhu.

Harbour se také vyjádřil ke svojí postavě. Ta se jmenuje Alexi Shostakov, což je v komiksech krycí občanské jméno Red Guardiana (Rudého Strážce). To je sovětská obdoba Captaina Ameriky, kterou Svaz vyvinul v časech závodů ve zbrojení během studené války. Harbour nicméně dodává, že postava je vrstevnatá a v komiksech relativně málo pevně zakotvená, takže si ji filmaři mohli upravit k obrazu svému. Jisté je, že se s Natashou dlouho znají a je to hodně komplikovaný chlap. Výstřední a plný nedostatků. Postava má mít vývoj, smysl pro humor a srdíčko.

O zbývajících postavách toho víme ještě méně. Mason (O-T Fagbenle) je chlapík z podsvětí, který zařídí, co potřebujete. Ať už jste špion nebo superhrdina, dokáže vám dodat potřebnou pomoc. S Natashou má složitý vztah. Na jednu stranu je obchodní, na druhou stranu je mezi nimi jisté romantické pnutí...minimálně z jeho strany.

A úplně nejméně toho víme o zbývajících dvou dámách. Yelena (Florence Pugh) prošla stejně jako Natasha programem Černých vdov. Mají stejný výcvik a sesterské pouto. Vdov je ale ještě víc a několik jich máme potkat. Tzv. Rudou místností si prošla i Melina (Rachel Weisz), která na začátku filmu absolvovala program už pětkrát a posílaly ji tam už od útlého dětství. Je to velie schopný špion a vrah, avšak zůstává zahalena tajemstvím.

Předpokládáme, že jedna z dam (možná spíš Melina) se ukrývá pod maskou Taskmastera. Kdyby to byl David Harbour, bylo by to příliš jednoduché. Nikdo z novinářů také nezmiňuje, že by Rachel Weisz viděl v traileru. A naopak uvádějí, že jak Natasha, tak Taskmaster mají v boji stejné pohyby (i když je pravda, že v komiksech je známý tím, že kopíruje pohyby jiných bojovníků).

Zkrátka jak sami vidíte, čeká nás výprava do Natashiny minulosti a duše, které skrývají nejedno tajemství a nejeden přízrak, které jsou připravené dělat potíže i v přítomnosti.

Scénář filmu napsali Jac Schaeffer a Ned Benson. Režíruje Cate Shortland. V hlavní roli se vrací Scarlett Johansson. Dále hrají O-T Fagbenle, Florence Pugh, David Harbour či Rachel Weisz. Předpokládá se, že film uvidíme v roce 2020.

Zdroje: IGN, EW, Andy Park, ComicBook, Variety, Screen Rant, Screen Rant II, GMA, MTV,

« Předchozí kapitola

Galerie: 15

Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu Black Widow vysvětlí, jak dospěla ke svému osudu v Endgame. A ukáže se Hawkeye? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest