The Batman: Totožnost čtvrtého záporáka údajně odhalena

The Batman: Totožnost čtvrtého záporáka údajně odhalena | Fandíme filmu
Další záporák má novému Batmanovi pořádně zatopit.

V souvislosti s chystaným Batmanem Matta Reevese se dlouhou dobu mluvilo především v souvislosti s přeobsazením hlavní role. Pomaličku se však pozornost začíná přesouvat také k superhrdinovým protivníkům. Bere se jako prakticky hotová věc, že by se mělo objevit několik soupeřů naráz a delší dobu se hovoří o tom, že třemi z nich by měli být Ridler, Penguin a Catwoman. Teď server The GWW, který se specializuje na castingové novinky, přišel s tvrzením, že čtvrtým do party by měl být Firefly.

The GWW přináší rozbor všech čtyř záporných rolí. Hádankář má být hlavním záporákem. Má to být kriminální génius, který si užívá, když může pro muže zákona nastražit komplikované hádanky, které je k němu mají zavést. Roli by měl hrát muž libovolné barvy pleti mezi 30 a 40 lety.

Tučňák je gothamský mafián. Je to malý, podsaditý mužík s dlouhým nosem, který jako zbraně používá technicky pokročilé deštníky. Do role se hledá muž libovolné barvy pleti mezi 20 a 40.

Kočičí žena je lupička z Gothamu, která nosí těsný úbor a jako zbraň používá bič. Hledá se herečka libovolné pleti ve věku od 20 do 30 let.

A jako čtvrtého The GWW uvádí záporáka jménem Firefly. To je zapálený pyroman, který se pokouší vypálit všechna honosná místa, na která měl jako malý sirotek zákaz vstupu. Do role se hledá muž mezi 20 a 30 lety.

Postava se objevila v komiksech poprvé v roce 1952, avšak větší pozornost mu autoři začali věnovat až v poslední letech. Objevil se ve videoherní sérii Arkham, v seriálu Arrow a v upravené verzi v seriálu Gotham. Na premiéru v kinech však zatím stále čeká.

Snímek režíruje Matt Reeves, hlavní roli hraje Robert Pattinson. Datum premiéry je stanovené na 25. 6. 2021.

Galerie: 1

The Batman: Totožnost čtvrtého záporáka údajně odhalena | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest