The Ballad of Richard Jewell: Clint Eastwood chystá film o skutečné bombové hrozbě

The Ballad of Richard Jewell: Clint Eastwood chystá film o skutečné bombové hrozbě | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Ostřílený režisér nad důchodem zatím neuvažuje.

Clint Eastwood minulý rok natočil Pašeráka, který v kinech zaznamenal solidní úspěch, a už přemýšlí o dalším projektu. Tím by mohl být film The Ballad of Richard Jewell, který bude vycházet ze skutečné události.

Příběh by měl pojednávat o hrdinovi Richardu Jewellovi, který při letních olympijských hrách v Atlantě roku 1996 překazil potenciální neštěstí, když objevil skrytou nálož a nechal všechny evakuovat. Na krátký okamžik se stal národním hrdinou, jenže pak byl tiskem označen za jednoho možných z podezřelých, což mu obrátilo život naruby. Jewell byl nakonec zproštěn všech obvinění, ale jeho život už nikdy nebyl stejný. V roce 2007 zemřel na infarkt v pouhých 44 letech.

Clint Eastwood o režii tohoto snímku uvažoval už v minulosti a v hlavních rolích se dokonce mohli objevit Leonardo DiCaprio a Jonah Hill. Ti by měli nyní pouze produkovat.

Galerie: 3

The Ballad of Richard Jewell: Clint Eastwood chystá film o skutečné bombové hrozbě | Fandíme filmu The Ballad of Richard Jewell: Clint Eastwood chystá film o skutečné bombové hrozbě | Fandíme filmu The Ballad of Richard Jewell: Clint Eastwood chystá film o skutečné bombové hrozbě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest