Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+

Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Zábavní gigant chystá svou vlastní streamovací službu. Pojďme se nyní podívat, jakým směrem se bude ubírat jeho originální filmová tvorba.
  1. Don Quixote
  2. Noelle
  3. Past na Rodiče

V americkém Anaheimu probíhá velká Disneyho akce D23, která poběží celý víkend. V noci na zítřek očekáváme velkou prezentaci chystané služby Disney+, ze které se na poli streamování videa rýsuje hlavní vyzyvatel Netflixu. Oproti konkurenci má Disney jednu velkou výhodu: a tou je přístup k rozsahlé knihovně vlastních či v průběhu času odkoupených filmových a seriálových značek.

Už od startu služby Disney+, který je naplánován na 12. listopadu, tak lze očekávat, že hlavními taháky budou po obsahové stránce populární hity značek jako jsou Star Wars, Marvel nebo Pixar. Do tohoto výčtu následně přidejte téměř stoletou historii ikonických postav a filmů přímo z disneyovského univerza a máte pořádné základy, na kterých už se rozhodně dá postavit něco mimořádného. V minulosti jsme vám představili výčet chystaných seriálů, teď se zaměříme na filmové projekty, které by měly být v dohledné době na Disney+ k dispozici. Jen v tomhle výčtku jich najdete skoro dvacítku. Pokud vás kterýkoliv z chystaných snímků zaujme, tak můžete doufat, že D23 o něm odhalí něco víc.

Don Quixote

Nesmrtelná klasika světové literatury. Příběh o muži, který propadl snovému světu knih a ztratil kontakt s realitou. Knížka obecně platí za jednu z těch, které se na stříbrné plátno převádejí velmi těžce. Uvidíme, jak si s látkou poradí tvůrce Billy Ray (Hunger Games). Další podrobnosti o projektu.

Flora a Ulysses

Knížka z pera Kate DiCamillo z roku 2013 vypráví příběh mladé a cynické dívky posedlé čtením komiksů, které osud přivede do cesty veverku obdařenou superschopnostmi. Následně se společně vydají do bojů proti zločinu. Režírovat bude Lena Khan (The Tiger Hunter).

The Grimm Legacy

David Gleeson (Tolkien) napíše scénář inspirovaný stejnojmennou fantasy sérií o záhadné knihovně, která místo knih půjčuje magické předměty z knih bratří Grimmů. Když se vzácné artefakty začnou z knihovny postupně ztrácet, rozhodne se hlavní hrdinka Elizabeth zloděje vypátrat.

The Paper Magician

Další fantasy série, tentokrát od Charlieho N. Holmberga, o dospívající studentce kouzel, která se snaží ovládnout kouzla a čáry, aby našla a zastavila vraha své učitelky. Scénář napsala Ashleigh Powell.

Stargirl

Inspirováno literárním dílem Jerryho Spinelliho, které vypráví příběh o dospívají dívce, která prožila celý svůj život učením doma. A nyní je nucena nastoupit na střední školu v Arizoně, kde svým nekonformním chováním vykolejí většinu studentů i učitelského sboru. V hlavní roli se objeví teprve patnáctiletá Grace VanderWaal. Režii a scénář dostala na starosti Kristin Hahn (Zakletý v čase). Premiéra se očekává někdy v průběhu roku 2020.

Timmy Failure

Cenu za originalitu by si zasloužila knížka Timmy Failure o jedenáctiletém klukovi, který žije v iluzi, že je nejlepším detektivem ve městě, kde vede svou vlastní detektivní agenturu Total Failure Inc., společně se svým partnerem, téměř půl tuny vážícím polárním medvědem. Nejzajímavější na celém projektu je ale skutečnost, že jej bude režírovat Tom McCarthy, který stojí za oscarovým dramatem Spotlight. Premiéra na streamovací službě Disney+ je očekávána v roce 2020.

Další kapitola »

Galerie: 6

Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu Dvacítka filmů, na které se můžeme těšit na chystané službě Disney+ | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest