Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí

Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Filmaři slíbili projekt, který se nebude držet zpátky. Studio by to ale mohlo zkomplikovat. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Po zveřejnění původní zprávy, se kterou přišel Daily Mail, napsal režisér Dexter Fletcher na svůj Twitter, že film stále ještě není dokončený, takže vše jsou jen spekulace. Snímek podle něj vždy byl a vždy bude nespoutanou hudební fantazií, kterou Paramount vášnivě podporuje a věří v ní. The Hollywood Reporter potom s odkazem na vlastní zdroje tvrdí, že film měl být mládeži nepřístupný od samotného začátku a také tak bude dokončený. Zmiňovaná problematická scéna údajně obsahuje mužskou nahotu (konkrétně mají být vidět pánské zadky), spoustu sprostých slov a šňupání kokainu.

Původní novinka: Nedávno se až nevídaného úspěchu dočkal film Bohemian Rhapsody, ale nejde o jediný biografický snímek o hudebníkovi, který má potenciál. Velmi zajímavě vypadá i projekt mapující životní příběh Eltona Johna nazvaný úderně Rocketman

V jeho případě tvůrci slibují jak fantaskní hudební momenty, tak intimní sondu do života veleúspěšného a extravagantního zpěváka. 

Nicméně se údajně objevil jeden problém, studio Paramount prý po tvůrcích žádá, aby z filmu odstranili nahou scénu, ve které vystupují představitel hlavní role Taron EdgertonRichard Madden. Mělo by jít o moment dlouhý přibližně 40 vteřin a je popisován jako "nahé mazlení". 

Studio nechce, aby tahle "muchlovačka" ve filmu byla, ale tvůrci podle všeho nehodlají ustoupit. Situace se prý docela vyostřila a vedlo to k rázné diskusi mezi Paramountem a filmaři.

Problémem zřejmě bude to, že by daná scéna mohla vést k udělení vyšší přístupnosti, což by mohlo znamenat nižší tržby (i když už dávno neplatí, že takzvané eRkové projekty nevydělávají velké sumy) a to se samozřejmě Paramountu nelíbí. Na druhou stranu, tvůrci chtějí prezentovat svou vizi a co si budeme povídat, život Eltona Johna byl v mládí dost divoký a filmaři to chtějí ukázat.

Otázkou je, který názor vyhraje. Ovšem, už teď se strhla na internetu vcelku divoká diskuse, kdy nemalé množství lidí tvrdí, že Paramountu vadí spíše to, že se v dané scéně vyskytují dva muži a ne to, že je vidět dost holé kůže. 

Životní příběh hudební legendy Eltona Johna vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. V hlavních rolích hrají Taron Egerton, Richard Madden, Bryce Dallas Howard nebo Jamie Bell. Scénář napsal Lee Hall, režíroval Dexter Fletcher. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 30.5. 2019.

Zdroj: Dexter Fletcher, THR, BazBam

Galerie: 8

Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu Rocketman: Studio chce umírnit nahotu, tvůrci nesouhlasí | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest