Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte

Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
Nový krátký film o filmu ukazuje, jak vznikala hudební stránka životopisného filmu Eltona Johna, kde všechny písně přezpíval představitel hlavní role.

Bohemian Rhapsody vsadila na jistotu a ponechala všechny písně v původní podobě, tak jak je nahrála kapela Queen (tedy přesněji řečeno, k drobným úpravám došlo, ale nebylo jich mnoho). A fungovalo to. Rocketman se vydal složitější cestou, kdy všechny písně nechal zpívat Tarona Egertona. Jak ukazuje nově zveřejněný krátký film o filmu, představitel Eltona Johna se naplno položil nejen do hereckých pasáží, ale i do těch pěveckých. Budeme zvědavě vyhlížet, zda se snímek v květnu dočká podobně výrazného ohlasu jako právě Bohemian Rhapsody. Pokud ano, tak se můžete spolehnout, že to přípravu dalších hudebních životopisů jenom urychlí.

Vedle Egertona ve snímku vystupují Richard Madden, Bryce Dallas Howard nebo Jamie Bell. Scénář napsal Lee Hall, autor muzikálového Billyho Elliota. Režíroval Dexter Fletcher, který po propuštění původního režiséra dokončil zmiňovanou Rhapsodii. Samotný Elton John je sice ve snímku zainteresovaný, avšak Taron Egerton v rozhovoru uvedl, že víc než o čistokrevný životopis půjde o fantaskní muzikál. V Česku a na Slovensku bude film uvedený 30. 5. 2019. Následuje oficiální synopse distributora:

Životní příběh hudební legendy Eltona Johna vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity.

Dole v galerii na vás čeká sada fotek.

Galerie: 7

Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu Rocketman: Všechny Eltonovy písně nazpíval Taron Egerton - podívejte | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest