Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role

Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dokonale se vtělit do malého žlutého Pokémona není vůbec žádná legrace.

Někdy dnes by se snad měl objevit nový trailer na Pokémon: Detektiv Pikachu. Ryan Reynolds to uvedl vtipným videem, ve kterém předstírá, že se do role ponořil natolik, že se v ní podstatně rozplynul. Výtečně jej pak shazuje manželka Blake Lively, která na férovku říká, že zatraceně kecá. Vždyť dokonce ani nezměnil hlas! Celé je to samozřejmě nadsázka (a celkem vydařená), nicméně minimálně v tomhle ohledu má Lively pravdu. U všech dosavadních trailerů si nemůžu pomoct, ale prostě vidím Ryana Reynoldse, k jehož hlasu tentokrát zkrátka místo červenočerné masky přidali žlutého plyšáka. Uvidíme, zda dnešní trailer vykreslí rozmanitější obrázek.

Příběh začíná když se detektiv Harry Goodman záhadně ztratí. Jeho jednadvacetiletý syn Tim začne pátrat, co se s ním stalo a pomocnou ruku mu nabídne Pikachu. Harryho dřívější pokémoní parťák, který je roztomilý, plný uštěpačných poznámek a také vynikající detektiv, který dokáže překvapit i sám sebe. Oba zjišťují, že mezi sebou dokážou zcela nepředvídatelně komunikovat, a tak Tim a Pikachu spojí síly, aby rozpletli síť záhad. Společně sledují stopy napříč neony ozářenými uliemi Ryme City, nekonečné moderní metropole, kde lidé a Pokémoni žijí bok po boku. Potkávají celou řadu Pokémonů a odhalují šokující spiknutí, které může poklidnou existenci obou druhů nenávratně zničit.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Rita Ora, Bill Nighy, Chris Geere, Ken Watanabe, Suki Waterhouse a Karan Soni. Scénář napsali Alex Hirsch a Nicole Perlman, režíruje Rob Letterman. Datum české premiéry je stanovené na 9. 5. 2019.

Galerie: 7

Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu Pokémon: Detektiv Pikachu: Ryan Reynolds si dělá legraci z toho, jak se ponořil do role | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest