Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku

Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
A to si na premiéru jedničky počkáme ještě pár měsíců.

Film Pokémon: Detektiv Pikachu ještě neměl premiéru, odehraje se 9. května tohoto roku, ale je očividné, že studio Legendary Pictures v projekt vkládá velkou důvěru, protože už teď objednalo pokračování.

Ne, že by na místě nebyl optimismus s ohledem na to, že značka Pokémon je stále velmi populární, čemuž hodně napomohla i hra Pokémon Go, nicméně se klidně může stát, že film kombinující reálné záběry s počítačovou animací nemusí zabodovat. 

Karty má rozdány dobře, kromě zmíněné oblíbenosti Pokémonů je tu například fakt, že ve filmu uvidíme a uslyšíme zajímavé herce. Pikachua namluví Ryan Reynolds, ale kromě toho na projektu pracují třeba Ken Watanabe nebo Bill Nighy. Nicméně, ani to nemusí být zárukou kvality.

O dvojce se toho příliš neví, snad jen to, že se o scénář postará Oren Uziel, který napsal například 22 Jump Street a zajistil či bude zajišťovat scénáře pro celovečerní film ježka Sonica nebo Mortal Kombatu. Uziel nahradí autory jedničky Roba Lettermana (je také režisérem prvního dílu), Benjiho Samita a Dana Hernandeze.

Datum začátku natáčení ani premiéry zatím prozrazeno nebylo.

Zdroj: THR

Galerie: 5

Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu Detektiv Pikachu: Studio už objednalo dvojku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest