X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí

X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
K tomu nejnovější fotky. A kdy uvidíme příští trailer?

Většinu obsazení X-Men: Dark Phoenix je poměrně zřejmá. Ostatně, už jsme viděli fotky i první trailer. Nad některými vedlejšími postavami však stále visí otazník. Mutantů ve světě X-Menů je mnoho a občas až do poslední chvíle nevíme, kteří budou dělat hlavním hrdinům křoví. U dvou postav však už teď s jistotou můžeme říci, že se z předchozího filmu nevrátí. Konkrétně jsou to Jubilee a Psylocke. Představitelka Jubilee Lana Condor v době natáčení nových X-Menů točila All The Boys I Loved Before a představitelka Psylocke Olivia Munn točila Predátora: Evoluci. Obě dámy tak uvedly v rozhovorech.

Také jsme se doslechli, že 28. února by se měl objevit nový trailer, tak snad si již brzy uděláme o filmu opět o něco bližší obrázek. Několik nových obrázků také můžete najít dole v galerii.

V Dark Phoenix se X-Meni postaví svému dosud nejnebezpečnějšímu protivníkovi: Osobě z vlastních řad, Jean Grey. Během záchranné mise ve vesmíru Jean téměř zemře, když ji zasáhne tajuplná kosmická síla. Po návratu domů je díky oné síle podstatně mocnější, ale také daleko nestabilnější. Zápasí s někým dalším, kdo žije v jejím nitru a svoje nově nabité síly uvolňuje způsobem, jaký nedokáže ani pochopit, ani ovládnout. Ubližuje těm, které má nejraději a stává se jádrem toho, proč se X-Meni začínají rozpadat. Rodina se začíná pomalu rozpouští a musí najít způsob, jak se znovu sjednotit. Nejen pro záchranu duše Jean Grey, ale i pro záchranu naší planety, na kterou útočí mimozemšťané, kteří se snaží tajuplnou sílu zneužít pro ovládnutí celé galaxie.

V hlavních rolích hrají Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender, Evan Peters, Olivia Munn, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Alexandra Shipp a Kodi Smit-McPhee. Scénář napsal a režíruje Simon Kinberg. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 6. 6. 2019.

Zdroje: Collider, ET, CBM

Galerie: 5

X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu X-Men: Dark Phoenix: Dvě postavy se nevrátí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest