Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola

Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Scénář filmu o komiksové psycholožce napsali autoři ve filmu, ve kterém shánějí terapeuta Joker a Harley Quinn.

Studio Sony, které loni natočilo Venoma, připravuje nový komiksový film společně s Robem Liefeldem, tvůrcem Deadpoola, či týmu X-Force. Novinka se jmenuje Shrink a jak už název napovídá, pojednává o psychiatričce. Psychyatričce, která se věnuje superhrdinům a jejich traumatům, kterých se při boji se zločinem nahromadí jistě dost. Chystaný snímek by se měl nést na podobné komediální vlně, jako právě Deadpool a zmiňována je také inspirace komedií Přeber si to, kde k psychyatrovi Billymu Crystalovi začne docházet mafián v podání Roberta De Nira.

Zajímavostí je, že studio Sony adaptaci komiksu chystalo už v roce 2000. Někdy mezi tehdejší dobou a dneškem napsali scénář John Requa a Glenn Ficarra, kteří spolu napsali filmy Santa je úchyl, Focus nebo nerealizovaný film s Jokerem a Harley Quinn, ve kterém dvojice unese televizního psychologa Dr. Phila, aby jí pomohl s jejich partnerskými problémy. Scenáristům zjevně téma terapie ve světě komiksu sedí.

S postupem let Shrink upadla u Sony v zapomnění a studio přišlo o práva. Když se producent Adam Fields prohraboval v archivu nerealizovanými projekty, našel právě scénář pro Shrink a přesvědčil studio, aby práva znovu zakoupilo a začalo snímek opět chystat. Fields stojí za Donniem Darkem, Limitless, Sin City 2 nebo Bad Santou 2, takže se zjevně zná se scenáristy už z dřívějška. Projekt pro Sony produkuje přímo s Robertem Liefeldem, autorem předlohy.

V galerii můžete vidět, jak vypadá komiksová předloha Shrink.

Zdroj: Deadline

Galerie: 7

Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu Shrink: Chystá se nová komiksovka od tvůrce Deadpoola | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest