The Mustang: Drsného vězně polidští nezkrotný kůň v prvním traileru

The Mustang: Drsného vězně polidští nezkrotný kůň v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Robert Redford po ukončení herecké kariéry stále pomáhá na svět novým filmům.

Robert Redford před časem do médií řekl, že končí s hereckou kariérou. Pak svoje slova mírnil, nicméně, ať už to bude nakonec jakkoliv, Redford rozhodně nedá od filmu ruce pryč úplně. Nejnověji pomohl jako producent snímku The Mustang. Ten je inspirovaný skutečnými událostmi a pojednává o násilném vězni Romanu Colemanovi, který dostane příležitost zapojit se do rehabilitačního terapeutického programu, ve kterém se trestanci učí trénovat divoké mustangy.

V traileru snímek působí správně melancholicky a snad by i mohl nabízet autentické emoce a ne nějaký vyumělkovaný kýč. V hlavní roli se představuje Matthias Schoenaerts (Na dřeň, Rudá volavka), dále hrají Bruce Dern, Connie Britton a Jason Mitchell. Režírovala Laure de Clermont-Tonnerre, která za sebou dosud má několik televizní epizod a krátkých filmů. Film bude poprvé uvedený na festivalu v Sundance.

Galerie: 3

The Mustang: Drsného vězně polidští nezkrotný kůň v prvním traileru | Fandíme filmu The Mustang: Drsného vězně polidští nezkrotný kůň v prvním traileru | Fandíme filmu The Mustang: Drsného vězně polidští nezkrotný kůň v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest