Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu

Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Muži v černém se představují divákům celého světa.

Většinu fanoušků Chrise Hemswortha nejspíš zajímá především to, že jej čerstvě mohou vidět v prvním traileru k Avengers 4. Chris nicméně využil momentálně zvýšeného zájmu o svoji osobu a podělil se také o první oficiální fotku ze čtvrtých Mužů v černém. Najdete ji dole v galerii, společně s několika fotkami z natáčení (to skončilo zhruba před měsícem) a fotkou z brazilské akce CCXP, kde poprvé bylo před fanoušky odhaleno oficiální jméno filmu: Men in Black International. To dále podtrhuje dosavadní vyjádření tvůrců, kteří často hovořili o tom, že se série vypraví z USA na mezinárodní scénu.

PS: Hemsworth při zveřejnění fotky zažertoval, že byla pořízená v momentě, kdy se vůbec netočilo. S Tessou Thompson si všimli něčeho divného a okamžitě zasáhli. Takže se nemusíme bát, v Londýně je díky nim opět bezpečno.

První trailer má dorazit každým dnem, takže se brzy dozvíme ještě víc.

Chris Hemsworth hraje Agenta H, britského šarmantního, i když trochu přitroublého agenta s bondovským nádechem. Tessa Thompson hraje Molly, mladou ženu, která ví o existenci mimozemšťanů a je odhodlaná stát se agentem Mužů v černém. Kumail Nanjiani hraje parťáka hlavních hrdinů Pawnyho, vtipného hláškaře, sexem posedlého mimozemšťana z civilizace, která sídlí na Šachovnici. Liam Neeson byl obsazen do pozice britského šéfa Mužů v černém, Emma Thompson se vrací jako Agentka O. Dále hrají Rafe Spall a Laurent Nicolas Bourgeois a Larry Nicolas Bourgeois.

Scénář napsali Matt Holloway a Art Marcum, režíruje F. Gary Gray, jedním z producentů je Steven Spielberg, datum české a slovenské premiéry je stanovené na 13. 6. 2019. Stejně jako starší filmy bude i ten nový pojednávat o speciálních tajných agentech, kteří dohlížejí na to, aby lidstvo nevědělo o tom, že na Zemi žijí mimozemšťané, a že se ti mimozemšťané chovají slušně.

Zdroje: Collider, Chris Hemsworth I, II

Galerie: 6

Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu Muži v černém: Oficiální název a první fotka z filmu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest