Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti

Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Tessa Thompson a Chris Hemsworth ani v největším horku neodkládají předpisovou uniformu Mužů v černém.

Nebylo to tak dávno, co si Chris Hemsworth a Tessa Thompson odskočili z natáčení Mužů v černém na natáčení Avengers 4. To byla pouze kratičká přestávka mezi dvěma fázemi natáčení filmu. Začalo se v Londýně a po pauze se štáb přesunul do Maroka. V galerii si tak krom různých fotek z ateliéru můžete prohlédnout i fotografii z pouště, což je prostředí, v jakém jsme Muž v černém zatím neviděli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I do all my own stunts

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth),

Chris Hemsworth hraje Agenta H, britského šarmantního, i když trochu přitroublého agenta s bondovským nádechem. Tessa Thompson hraje Molly, mladou ženu, která ví o existenci mimozemšťanů a je odhodlaná stát se agentem Mužů v černém. Kumail Nanjiani hraje parťáka hlavních hrdinů Pawnyho, vtipného hláškaře, sexem posedlého mimozemšťana z civilizace, která sídlí na Šachovnici. Liam Neeson byl obsazen do pozice britského šéfa Mužů v černém, Emma Thompson se vrací jako Agentka O. Dále hrají Rafe Spall a Laurent Nicolas Bourgeois a Larry Nicolas Bourgeois.

Scénář napsali Matt Holloway a Art Marcum, režíruje F. Gary Gray, jedním z producentů je Steven Spielberg, datum české a slovenské premiéry je stanovené na 13. 6. 2019. Stejně jako starší filmy bude i ten nový pojednávat o speciálních tajných agentech, kteří dohlížejí na to, aby lidstvo nevědělo o tom, že na Zemi žijí mimozemšťané, a že se ti mimozemšťané chovají slušně.

Zdroje: Tessa Thompson, Chris Hemsworth

Galerie: 4

Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti | Fandíme filmu Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti | Fandíme filmu Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti | Fandíme filmu Muži v černém sdílejí fotky z natáčení v poušti | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest