Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech

Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Obsazeno bylo také několik dalších herců, včetně padoucha z Jurského světa 2.

Obsazení Mužů v černém doplňuje Kumail Nanjiani (Silicon Valley, Pěkně blbě). Ten si má zahrát parťáka hlavních hrdinů Pawnyho, vtipného hláškaře, sexem posedlého mimozemšťana z civilizace, která sídlí na Šachovnici. Chris Hemsworth hraje Agenta H, britského šarmantního, i když trochu přitroublého agenta s bondovským nádechem. Tessa Thompson hraje Molly, mladou ženu, která ví o existenci mimozemšťanů a je odhodlaná stát se agentem Mužů v černém.

V dalších rolích se objeví Rafe Spall (Jurský svět 2, Jednotka příliš rychlého nasazení) a Laurent Nicolas Bourgeois a Larry Nicolas Bourgeois, kteří jsou známí jako taneční duo Les Twins. Už dříve byl obsazený také Liam Neeson, do pozice britského šéfa Mužů v černém. Nový film má být restartem série, která získá větší a globálnější měřítko. Se začátkem natáčení se počítá ještě teď na léto.

Scénář napsali Matt Holloway a Art Marcum, režíruje F. Gary Gray, jedním z producentů je Steven Spielberg, datum české a slovenské premiéry je stanovené na 13. 6. 2019. Stejně jako starší filmy bude i ten nový pojednávat o speciálních tajných agentech, kteří dohlížejí na to, aby lidstvo nevědělo o tom, že na Zemi žijí mimozemšťané, a že se ti mimozemšťané chovají slušně.

Zdroje: THR, That Hashtag Show

Muži v černém

02.07.1997 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 4

Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech | Fandíme filmu Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech | Fandíme filmu Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech | Fandíme filmu Muži v černém: Sidekick obsazen a podrobnosti o hrdinech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest