Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora

Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Raimi také prozradil, že původně nechtěl dát ve Spider-Manovi Stanovi cameo.

Po smrti Stana Lee vzpomíná na klíčovou osobnost Marvelu celá řada lidí. Vzpomínal také režisér Sam Raimi, který natočil tři díly Spider-Mana. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter prozradil, že když v roce 1999 dostal možnost natočit prvního Spider-Mana, nechtěl Stana Lee do filmu obsadit, protože podle něj prostě není dobrý herec. To je jako kdyby měl před lety nějaký bezvýznamný anglický režisér obsadit do Macbetha Williama Shakespeara. Nicméně producent Avi Arad na tom trval. Stan měl cameo už v chystaných X-Menech a tradice měla pokračovat. Dnes je Stanovo cameo jednou z Raimiho nejoblíbenějších částí filmu.

A pak je tu ještě jedna zajímavá historka. V roce 1990 uvedl Raimi do kin snímek Darkman, který pojednával o maskovaném mstiteli, který toho měl mnoho společného s komiksovými hrdiny. Stanovi se film líbil, a tak zavolal Raimimu, vzal ho na oběd a přesvědčil jej, že by měli spolupracovat. Raimi chtěl natočit celovečerní film s Thorem. Společně připravili námět, vzali jej do studia Fox, ale to jim řeklo, že v žádném případě film nenatočí, protože podle komiksů dobré filmy přece nevznikají…za necelých deset let začala v Hollywoodu komiksová revoluce, superhrdinské filmy patří mezi ty nejžádanější a Thor je populární stálicí.

Na závěr poslední zveřejněné video se Stanem Lee, ve kterém komiksový tvůrce pohovořil na téma svých fanoušků. V galerii najdete několik plakátových poct, které zveřejnila filmová studia a komiksová vydavatelství.

Zdroj: THR

Galerie: 8

Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu Režisér Spider-Mana Sam Raimi chystal se Stanem Lee Thora | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest