Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává

Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Carol Danvers má být "klíčem ke zrodu Avengers".

O Captain Marvel dlouho víme, že je děj snímku zasazený do 90. let minulého století. Přesný rok Marvel z nějakého dobu dlouhodobě tajil. Fanoušci vydedukovali z traileru, že se film musí odehrávat zhruba v polovině desetiletí (indiciemi mají být konkrétní linka metra a videopůjčovna Blockbuster). Teď japonská oficiální stránka filmu na tvrdo píše, že je film zasazený do roku 1995. Na stránce se také píše, že Captain Marvel je „klíčem ke zrodu Avengers“, popřípadě že sníek vyprávní o začátcích hrdinky, která zapříčinila zrod Avengers. To je určitě zajímavá poznámka. Můžeme tipovat, že právě kvůli setkání s Captain Marvel se Nick Fury rozhodl dát dohromady skupinu výjimečných jedinců, kteří dovedou bojovat v bitvách, ve kterých my ostatní nemůžeme…

Na film byla dotázaný Gemma Chan, která ve snímku hraje Minn-Ervu. Bohužel však neřekla prakticky nic užitečného, protože prostě nesmí. Za zmínku stojí snad jen to, že je podle ní film hodně zábavný, což z poměrně vážného traileru nemuselo tak docela vyznít. Víc se snad dozvíme 8.12., kdy Captain Marvel bude mít panel na CCXP, což je brazilská verze Comic-Conu. Na místě bude Brie Larson, tak snad o snímku odhalí něco zajímavého.

Na závěr ještě japonský spot:

Příběh pojednává o tom, jak se z Carol Danvers stala jedna nejmocnějších hrdinek ve vesmíru, když se Země ocitla uprostřed galaktické války mezi dvěma mimozemskými národy. Děj je zasazený do 90. let minulého století, období, které jsme dosud v Marvel Cinematic Universe pořádně nezažili.

Scénář napsaly Nicole Perlman, Meg LeFauve a Geneva Robertson-Dworet, hlavní roli hraje Brie Larson, dále se objeví Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Gemma Chan, Clark Gregg, Lee Pace, Djimon Hounsou, Algenis Perez Soto, Rune Temto, McKenna Grace a Lashana Lynch. Děj filmu bude zasazený do 90. let minulého století a budou v něm figurovat mimozemští Skrullové. Premiéra je stanovená na 8. 3. 2019.

Zdroje: Marvel Japan, Koz Times, CCXP I, II

Captain Marvel

08.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 8

Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu Captain Marvel: Kdy přesně se film odehrává | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest