Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech

Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Prohlédněte si jednotlivé hrdiny i záporáky v plné zbroji.

Sotva režisér James Wan definitivně oznámil, že dokončil práce na Aquamanovi, chlubí se snímek se sedmičkou character posterů. Jednotlivé plakáty můžete vidět dole v galerii a v tomto pořadí na nic jsou: Aquaman (Jason Momoa), ve svém klasickém žluto-zeleném kostýmu, Mera (Amber Heard) v neopránu ala mořská panna, Vulko (Willem Dafoe) – královský rádce a Aquamanův mentor, Orm (Patrick Wilson), alias Ocean Master – král Atlantidy, Aquamanův bratr a hlavní záporák film, Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II) sekundární záporák, který i bez nadpřirozených sil dává hrdinovi zabrat díky svému speciálnímu obleku, Atlanna (Nicole Kidman), Aquamanova matka, a král Nerus (Dolph Lundgren), otec Mery.

Na závěr voskový Aquaman na pláži. Proč? Proč ne ;-)

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho vytouženou Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 20.12. 2018.

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu Aquaman představil sedmičku svých postav na plakátech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest