Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda

Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Shea Whigham prozradil, jakou roli ve filmu hraje.

Natáčení Jokera začalo před delší dobou, ale stále se dozvídáme o dalších hercích, kteří doplňují obsazení. Konkrétně teď vyšlo najevo, že ze ve filmu objeví Bruce Wayne a komorník rodiny Wayneů, Alfred Pennyworth. Dante Pereira-Olson, který Brue hraje, je malý kluk, takže se zřejmě nemusíme obávat, že by se ve snímku z ničeho nic objevil Batman. Alfreda hraje Douglas Hodge (Penny Dreadful, Night Manager). Oba dva here si můžete prohlédnout dole v galerii.

Vzhledem k tomu, jak pozdě byli oba obsazeni, také můžeme spekulovat o tom, že se v příběhu pouze okrajově mihnou. Uvidíme, zda bude snímek nějak výrazně upozorňovat na skutečnost, že dospělý Bruce a Joker jsou nepřátelé na život a na smrt, anebo půjde jen o opravdu jen o postranní postavu.

Něco víc se dozvídáme také o postavě Shey Whighama (Impérium – Mafie v Atlantic City). Ten prozradil, že společně s Billem Campem (Night Of) hrají ve filmu dvojici gothamských policistů, kteří v roce 1981 vyšetřují případ, který je pro události filmu nějakým způsobem důležitý. Nic bližšího Whigham prozradit nechtěl.

Režíruje Todd Phillips (Pařba ve Vegas), produkuje Martin Scorsese, scénář píše Scott Silver (8. míle). Hlavní roli hraje Joaquin Phoenix a má jít o kriminálku zasazenou do skutečného New Yorku 80. let minulého století, která by pojednávala o neúspěšném komikovi, který se postupně mění v úspěšného kriminálníka. Dále hrají Zazie Beetz, Robert De Niro, Cullen, Marc Maron, Frances Conroy, Shea Whigham, Glenn Fleshler nebo Bill Camp. Datum premiéry je stanoveno na 4. 10. 2019.

Zdroje: Comicbook.com, Collider

Galerie: 7

Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu Joker obsadil Bruce Waynea a Alfreda | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest