Joker: První pohled na Thomase Waynea

Joker: První pohled na Thomase Waynea | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
K tomu nejnovější video z natáčení, kde Arthur Flek zrovna nemá svůj den.

Joker Todda Phillipse se v New Yorku točí hodně v exteriérech, a tak se nám dostává pohledu na další a další aspekty chystaného filmu. Nejnověji se můžeme pořádně podívat na to, jak ve snímku bude vypadat Thomas Wayne (Brett Cullen) - předtím jsme jej viděli pouze uprostřed davové scény. V komiksech je známý především jako otec Bruce Waynea, který musí nevyhnutelně zemřít, aby svého synka motivoval na jeho cestě k potírání zločinu.

Jakou přesně bude mít úlohu v Jokerovi, zatím nevíme. Z určitých náznaků si můžeme udělat obrázek toho, že je důležitou ekonomickou či politickou figurou města a jeho nezájem či vyloženě zlovůle má negativní vliv na život Arthura Flecka, ze kterého se po nekončící nepřízni osudu stává Joker. Kromě fotek s Brettem Cullenem můžete níže vidět i video s Joaquinem Phoenixem. Ten v danou chvíli hraje Arthura ještě v civilu, když se Wayneovi snaží předat jakýsi dopis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Mario&MiriamUniverse (@marioymiriamuniverse),

Režíruje Todd Phillips (Pařba ve Vegas), produkuje Martin Scorsese, scénář píše Scott Silver (8. míle). Hlavní roli hraje Joaquin Phoenix a má jít o kriminálku zasazenou do skutečného New Yorku 80. let minulého století, která by pojednávala o neúspěšném komikovi, který se postupně mění v úspěšného kriminálníka. Dále hrají Zazie Beetz, Robert De Niro, Cullen, Marc Maron, Frances Conroy, Shea Whigham, Glenn Fleshler nebo Bill Camp. Datum premiéry je stanoveno na 4. 10. 2019.

Galerie: 4

Joker: První pohled na Thomase Waynea | Fandíme filmu Joker: První pohled na Thomase Waynea | Fandíme filmu Joker: První pohled na Thomase Waynea | Fandíme filmu Joker: První pohled na Thomase Waynea | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest