Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra

Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Steven Caple Jr. očima kolegů z Creeda II.

Jedním z klíčových pilířů úspěchu prvního Creeda je režisér a scenárista Ryan Coogler. Ten se však k pokračování nevrátil, protože měl závazky o Black Panthera. U Creeda 2 jej proto nahradil Steven Caple Jr., který na sebe upozornil především snímkem Sígři.

Život Adonise Creeda se výrazně zkomplikoval. Vedle řešení osobních závazků trénuje na svůj příští velký zápas a při tom jej čeká životní výzva. Postaví se proti oponentovi s vazbou na minulost jeho rodiny, což očekávaný zápas v ringu jen vyhrotí. Rocky Balboa je po celou dobu s ním, Rocky a Adonis se bok po boku postaví svému společnému odkazu, budou přemýšlet o tom, za co vlastně stojí bojovat a uvědomí si, že nic není důležitější než rodina. Creed II se vrací k úplným základům. Je o znovuobjevení toho, co z vás dělá šampiona a připomínkou, že ať už se vydáte kamkoliv, minulosti neutečete.

V hlavních rolích hrají Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris a Andre Ward. Scénář napsali společně Stallone a Cheo Hodari Coker, produkuje Ryan Coogler, režíruje Steven Caple Jr. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 22.11. 2018.

Galerie: 5

Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu Creed 2: Nový film o filmu vychvaluje režiséra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest