Muži v černém: První podrobnosti o zápletce

Muži v černém: První podrobnosti o zápletce | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
K tomu první teaser plakát.

O nových Mužích v černém jsme zatím věděli tolik, že nepůjde o přímé pokračování, ale pouze o příběh ze stejného světa s novými hrdiny. Hlavní roli ztvární Chris Hemsworth, parťačkou mu bude Tessa Thompson a ve filmu by měla být ještě třetí hlavní role. Postavy se mají vypravit na řadu míst světa. Víc známo dosud nebylo.

Teď se objevilo alespoň několik prvních podrobností. Hemsworth prozradil, že se ladí scénář, který by měl být plný humoru, jako u předchozích dílů. Zároveň by se měl film od předchůdců odlišovat. Určitě se podle něj podíváme minimálně do nových měst, možná skutečně i do nových zemí. Daleko víc ale prozradilo uniklé castingové video, které odhalilo něco málo o zápletce.

Hlavní postava by si měla říkat Agent H. Agent H byl zřejmě kvůli něčemu vyloučený z Mužů v černém. Momentálně je na listině hledaných a zdá se, že jeho parťák (parťáci?) také. Přesto se nadále snaží udělat správnou věc a splnit svou misi. O co se pokouší? Chce najít dealera mimozemských zbraní (paprsky smrti, plazmová děla, reaktory na antihmotu), známého jako White Dwarf (Bílý trpaslík), který je neustále hlídaný obřím sedmiprstým bodyguardem, který jednou rukou dokáže rozmáčknout lidskou hlavu. Agent H musí najít White Dwarfa dřív, než jej najde HIVE (úl), organizace, které se Dwarf nesmí dostat do rukou, jinak se stane něco špatného. Při svém pátrání Agent H potká mimo jiných trojokou padělatelku dokladů Rizu.

Objevil se také první teaser plakát, který můžete vidět v galerii.

Scénář napsali Matt Holloway a Art Marcum, režíruje F. Gary Gray, jedním z producentů je Steven Spielberg, datum premiéry je stanovené na 14. 6. 2019. Stejně jako starší filmy bude i ten nový pojednávat o speciálních tajných agentech, kteří dohlížejí na to, aby lidstvo nevědělo o tom, že na Zemi žijí mimozemšťané, a že se ti mimozemšťané chovají slušně.

Zdroje: CBM,

Muži v černém

02.07.1997 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 2

Muži v černém: První podrobnosti o zápletce | Fandíme filmu Muži v černém: První podrobnosti o zápletce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest