Alita: Bojový anděl vyfasovala první plakát

Alita: Bojový anděl vyfasovala první plakát | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Zahleďte se do jejího oka. 

Alita: Bojový anděl nedávno zase odsunula svůj příchod do kin. Stalo se to už podruhé, takže doufejme, že 14. 2. 2019 je definitivní datum. Dnešní novinka ovšem patří prvnímu plakátu, který se objevil online. Podle některých se plakát náramně podobá prvnímu plakátu Avatara, taktéž snímku z dílny Jamese Camerona. Schválně se dole v galerii podívejte.

Alita Battle Angel vychází ze stejnojmenné mangy a animovaného seriálu. Odehrává se v postapokalyptickém 26. století, ve kterém kybernetický doktor objeví na skládce poničeného ženského kyborga. Opravená dívka si nepamatuje vůbec nic, kromě výcviku smrtícího bojového umění. Stává se lovkyní odměn a likviduje nebezpečné kriminálníky. V rámci akčního příběhu bude mladá žena objevovat sebe sama a možná i najde lásku.

V hlavní roli Rosa Salazar, dále hrají Christoph Waltz a Jackie Earle Haley. Režíruje Robert Rodriguez, scénář napsali James Cameron a Laeta Kalogridis. Datum premiéry je stanoveno na 14.2. 2019.

Alita: Bojový anděl

14.02.2019 | USA, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Romantický
Info o filmu

Galerie: 3

Alita: Bojový anděl vyfasovala první plakát | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl vyfasovala první plakát | Fandíme filmu Alita: Bojový anděl vyfasovala první plakát | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest