The Predator: Nejnovější TV Spot nás seznamuje s týmem hrdinů

The Predator: Nejnovější TV Spot nás seznamuje s týmem hrdinů | Fandíme filmu
Klídek, oni jsou ti dobří. Takže to je roztomilé. 

Ať se snažím sebevíc, stále se mi pořádně nedaří sdílet pocity kolegy Jaaaary, který The Predatorovi věří víc než já. Všechny ty trailery a ostatní videa mě nepřesvědčily natolik, abych vyhlížel další návštěvu Predátorů se zdravou zvědavostí a místo toho převládá hodně rezervovaná opatrnost. Shane Black je na dialogové pasáže osvědčená kapacita a větší akci už si vyzkoušel v Iron Manovi 3, takže tajně doufám, že všechno zapadne na správné místo a moje obavy se potom rozplynou v kině jako pára nad hrncem.

Premiéra se kvapem blíží, takže je tady jeden z posledních TV Spotů, v němž se nám více představuje „různorodá skupinka bláznů“, kteří jsou ve svém oboru nepochybně nejlepší, ale se získáním sympatií diváků už to tak snadné mít možná nebudou.

Lov se přesune k vám na zápraží, až explozivní znovuzrození Predátora od Shanea Blacka přemístí sérii ze vzdálených koutů vesmíru na americké předměstí. Nejnebezpečnější lovci vesmíru se geneticky modifikují s pomocí DNA jiných tvorů a jsou tak ještě víc smrtící než kdykoliv předtím. Když malý kluk nešťastnou náhodou spustí jejich návrat na Zemi, může jedině ušmudlaná skupinka bývalých vojáků a rozmrzelého učitele přírodních věd zabránit konci lidské rasy.

Nový Predátor by neměl sérii restartovat, ale nějakým způsobem má navázat na dosavadní filmy a mytologii. V hlavních rolích se mají objevit Boyd Holbrook, Sterling K. Brown, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes a Olivia Munn. Vedle Freda Dekkera scénář psal také Shane Black, který by měl také režírovat. Datum premiéry je stanoveno na 14.9. 2018.

Predátor: Evoluce

14.09.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest