Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení

Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení | Fandíme filmu
Legendary Pictures
Zobrazit další 3 obrázky
Také se koukněte na trailer na Godzillu II, zpracovaný v retro stylu.

V tuhle chvíli se příznivci obřích příšer těší především na Godzillu II: Krále monster. Ostatně, dole v galerii si můžete prohlédnout nějaké fotky a níže najdete sestřih traileru, který fanoušci upravili v retro stylu, jako byste se koukali na trailer na jeden z nejstarších Godzilla filmů. Pomalu se ale také připravuje snímek Godzill vs. Kong, který uvidíme zhruba rok po Králi monster, přesně řečeno 21. 5. 2020.

Režisér Jordan Vogt-Roberts (Kong: Ostrov lebek) nedávno na Instagram napsal, že je King Kong u Adama Wingarda, režiséra Godzilla vs. Kong, v dobrých rukou. A pak jsou tu castingové zprávičky. Postupně jsme se dozvěděli, že ve filmu uvidíme Millie Bobby Brown, která hraje klíčovou roli také v Godzillovi II. Dále se můžeme těšit na Juliana Dennisona, kterého můžete znát z Honu na pačlověky nebo Deadpoola 2. A pak je tu ještě zpráva z července, podle které produkce jedná o roli s Danai Gurira. Ta na sebe upozornila jako Michone v Živých mrtvých, postupně ale proniká také do kin. Postupně se objevila v Black Pantherovi a Avengers: Infinity War a aktuálně jedná také o roli ve Star Treku 4.

Proč přesně budou Godzilla a King Kong ve filmu bojovat, i když doposud oba vystupovali jako pozitivní figury, to zatím nevíme.

Zdroje: Jordan Vogt-Roberts, Deadline

Galerie: 4

Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení | Fandíme filmu Godzilla vs. Kong: Souboj monster nabírá obsazení | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest