Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie

Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Melissa McCarthy jako zástupce lidstva, James Corden jako vyspělá umělá inteligence.

Jsme zvyklí, že lidstvo se s umělou inteligencí potýká obvykle ve vážných sci-fi filmech, často akčních. Tentokrát bude vše jiné. Snímek Superintelligence bude komediální a o ústřední role se podělí Melissa McCarthy a James Corden.

McCarthy hraje hlavní roli Carol Peters, bývalé korporátní manažerky, které se její čestný, nenaplněný život obrátí vzhůru nohama, když je vybrána jako objekt pozorování pro první světovou superinteligenci (Corden) – umělou inteligenci, která možná převezme a možná také nepřevezme kontrolu nad světem.

Scénář filmu píše Steve Mallory, který pro McCarthy napsal už snímek The Boss z roku 2016. Režíruje Melissin manžel Ben Falcone, který s ní natočil několik filmů z poslední doby, včetně zmiňované The Boss. Nic dalšího zatím o novince nevíme, nicméně natáčení má začít už příští měsíc, aby mohl být snímek uvedený na Vánoce 2019.

Zdroj: Variety

Galerie: 5

Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu Superintelligence: Tentokrát nás stroje ovládnou ve formě komedie | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest