Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali

Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
Reakce na první trailer jsou zatím ojedinělé, avšak kladné.

V Barceloně nyní probíhá tzv. filmové expo zvané CineEurope. V rámci něho mají filmová studia různé prezentace a přednášky, jako např. na amerických Cinema Conech či Comic Conech. Ti, co navštívili prezentaci studia Fox, měli jako první šanci vidět první trailer na pokračování hlavní xmenovské ságy s názvem X-Men: Dark Phoenix. Producent a režisér Simon Kinberg, se po nevalně hodnoceném pokusu o adaptaci této komiksové předlohy z roku 2006, snaží na plátno převést jeden z nejoblíbenějších X-Menovských příběhů, a podle dřívějších zpráv se má jednat více o zemité drama, než o klasický superhrdinský film.

První reakce na trailer patří ruskému serveru Kinometro, a podle všeho je trailer „daleko lepší, než byste očekávali“. Server zřejmě naráží na zprávy o přetáčkách, a následné odložení filmu na začátek příštího roku. I přesto film na základě traileru popisuje jako „fantastický akční thriller“. Samozřejmě se jedná pouze o jeden zdroj, a jinak je na sítích zatím poměrně ticho, nicméně už dříve házeli herci na film superlativy, tak snad bude stát za to.

Pro samostatné studio Fox se bude jednat zřejmě o poslední film z hlavní ságy, než dojde na jejich sloučení se studiem Disney, popřípadě se společností Comcast (smlouvy stále nejsou uzavřené a kabelový operátor Comcast se cítí silnější v kramflecích po tom, co americké úřady čerstvě schválily spojení společnosti Time Warner se společností AT&T). Je nyní otázkou času, kdy první ukázku uvidíme veřejně. Další film od Foxu jsou až srpnové Temné myšlenky, takže má nyní spoustu času na to nalákat fanoušky na svůj příští komiksový film.

Zdroj: Kinometro

X-Men: Dark Phoenix

14.02.2019 | USA
Akční, Sci-Fi
Info o filmu

Galerie: 9

Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu Dark Phoenix: První trailer snad lepší, než bychom doufali | Fandíme filmu

Související články

5
12
4
7
Článků v systému:
13104
Komentářů v systému:
113967

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest