Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru

Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
O hlavních rolích jednají herci z Black Panthera.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Jordan Peele loni víc než uspěl se svým režisérským debutem jménem Uteč (Get Out). Snímek vlastním způsobem poukazoval na skrytý rasismus, a vysloužil si kromě skvělého hodnocení a dobrých tržeb také Oscara za nejlepší originální scénář. Peele však nezahálí, a již nyní připravuje svůj další projekt. I když podle svých slov dostal nejednu nabídku na režii vysokorozpočtových filmů, režisér chce zůstat u produkce menších snímků, a ten nejnovější se bude jmenovat jednoduše Us (My).

Studio Universal a režisér sám odhalili nový černobílý plakát, a server Hollywood Reporter přinesl informace o jménech, které si režisér vyhlédl do hlavních rolí. Těmi mají být Lupita Nyong’o a Winston Duke, kteří se oba objevili v letošním Black Pantherovi. Kromě nich o filmu jedná také Elisabeth Moss, kterou můžete znát ze seriálu Příběh služebnice.

Plakát slibuje "další noční můru" a spolu s titulem poukazuje, že ve filmu půjde o párové soužití. Podle Hollywood Reporteru se skutečně má snímek soustředit na dva páry, kdy mají jeden pár ztvárnit Nyong’o a Duke a součástí druhého páru má být  Moss. Peele již dříve oznámil, že natáčení začne někdy v tomto roce, a díky plakátu nyní víme, že premiéru bude mít film v březnu příštího roku. Universal by teoreticky mohl premiéru posunout více k oscarové sezóně, pokud by film opět kandidoval na nejvyšší ocenění.

Na další stránce si můžete připomenout, že než Joradan Peele začal točit celovečerní filmy, dělal komediální skeče.

Další kapitola »

Uteč

23.01.2017 | USA
Thriller, Horor, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 4

Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru | Fandíme filmu Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru | Fandíme filmu Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru | Fandíme filmu Us: Režisér oscarového Uteč chystá další noční můru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest