Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů

Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Zánik říše je tady s další upoutávkou a o prehistorické tvory samozřejmě opět není nouze. K tomu nejnovější plakát.

Jurský svět: Zánik říše je tu s finálním trailerem a minimálně za sebe musím říct, že je to první upoutávka, ve které film působí trochu k světu. Na druhou stranu je pravda, že toho trailer prozrazuje vážně hodně a ve filmu už asi mnoho překvapení nezbude. Dozvídáme se, že Claire (Bryce Dallas Howard) na záchranu dinosaurů z explodujícího ostrova Isla Nublar není sama, ale má za sebou jakéhosi mecenáše. Záhy se však ukáže, že jeho úmysly nejsou čisté, na dinosaurech se snaží zbohatnout. Vypadá to, že dinosauři se budou dražit, v jeden moment se zdá, jako by se mezi zhýralými pracháči schylovalo ke „kouhoutímu“ zápasu dvou dinosaurů nebo minimálně boháči platí za to, aby se na nebezpečnou stvůru mohli soukromě podívat. Každopádně se ještěři dostanou na pevninu a Claire s Owenem (Chris Pratt) se zřejmě pustí do jejich zachraňování a do zastavení plánů zlého „mecenáše“.

Nový plakát si můžete prohlédnout na prvním místě galerie.

Od zničení zábavního resortu Jurský svět uplynuly čtyři roky. Isla Nublar je lidmi opuštěný a dinosauři se starají sami o sebe. Když se na ostrově začne probouzet k životu spící sopka, uspořádají Claire (Bryce Dallas Howard) a Owen (Chris Pratt) výpravu za záchranou zbývajících dinosaurů před vyhubením. Owen se především snaží najít Modráka, vůdce smečky raptorů, který se ztratil v divočině, a Claire získala pro tvory respekt, který jí nedovolí přestat. Po příjezdu na ostrov mezi kapkami pršící lávy odhalují spiknutí, které by mohlo uvrhnout celou planetu do stavu, v jakém byla naposledy v prehistorii.

Jurský svět 2 režíruje Juan Antonio Bayona, scénář napsali Derek Connolly a Colin Trevorrow. V hlavních rolích se vracejí Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong a Jeff Goldblum. Nově se přidají Toby Jones, Rafe Spall, Ted Levine, James Cromwell, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin a Justice Smith. Datum české premiéry je stanoveno na 21.6. 2018.

Jurský svět 2

22.06.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Thriller
Info o filmu

Galerie: 8

Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu Jurský svět 2: Nový trailer přináší fůru dinosaurů | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest