Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka

Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
K tomu nejnovější TV spot.

Před pár dny se objevila nepotvrzená zpráva, že z Deadpoola 2 byl vystřižený Jack Kesy, který dle dřívějších informací měl hrát záporáka Black Toma Cassidyho. Zprávu nejprve vyvrátil scenárista film Rhett Reese, který na Twitter napsal jednoduché „není to pravda“. Podrobnosti přinesl Collider, který doplňuje, že postava sice nebyla vystřižená úplně, ale její prostor byl dle dostupných informací výrazně zmenšený. Z toho nejsme o moc moudřejší, nicméně to může poukazovat k naší dřívější spekulaci, podle které postava v současné podobě filmu skutečně není hlavním padouchem, ale pouze nějakou doplňující antagonistickou silou. Přikládáme nejnovější spot:

Po tom, co přežil téměř smrtící útok hovězího, se znetvořený šéfkuchař z jídelny (Wade Wilson) snaží splnit svůj sen a stát se nejsvůdnějším barmanem z Mayberry. Zároveň se pokouší vyrovnat se ztrátou chuti. Při hledání nového koření života (a stroje času) se musí porvat s nindži, yakuzou a smečkou sexuálně agresivní psů, zatímco cestuje kolem světa, aby pochopil hodnotu rodiny, přátelství a chuti. Nachází nový hlad po dobrodružství a vyslouží si vytoužený hrneček na kafe s nápisem „Nejlepší milovník světa“.

Jako Deadpool se vrací Ryan Reynolds, dále hrají Josh Brolin, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Stefan Kapacic, Leslie Uggama, Karan Soni, Zazie Beetz, Jack Kesy a Shioli Kutsuna. Režíruje David Leitch podle scénáře Rhetta Reese, Paula Wernicka a Drew Goddarda. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 17. 5. 2018.

Zdroje: Collider, Rhett Reese

Deadpool 2

18.05.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 6

Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2: Další podrobnosti o stříhání záporáka | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest