Deadpool 2 údajně vystřihl svého záporáka

Deadpool 2 údajně vystřihl svého záporáka | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
K jakým změnám ve struktuře filmu vlastně došlo? K tomu nejnovější plakát.

Kolem Deadpoola 2 dál víří tornádo nejasností. Po střídavě potvrzovaných a vyvracených zprávách o přetáčkách se doslýcháme také o jednom zásahu ze střižny. Loni v květnu byl do filmu obsazen Jack Kesy, který měl být hlavním záporákem filmu. Přesná role tehdy nebyla známa, nicméně se mluvilo o tom, že si má zahrát mutanta Black Toma Cassidyho. Ten je v komiksech postřelený Cablem (ve filmu Josh Brolin) a léčený s pomocí speciální dřevnaté substance a Deadpoolovy krve a postupně se mění ve strom. Teď šéfredaktor Tracking-Boardu tvrdí, že Kesy byl podle nepotvrzených informací z filmu úplně vystřižený.

K tomu lze dodat asi jen to, že v trailerech se postava neukázala a jako antagonista v nich byl prezentovaný Cable. Kesy nebyl nikdy zmiňovaný ani v žádných dalších propagačních materiálech. Nedokážeme tedy určit, zda byla jeho role odstraněna už před natáčením nebo během natáčení a jak výrazná vlastně ve skutečnosti měla být. Třeba se mělo jednat o takový ten typ soupeře, který je po většinu filmu nepodstatný, ale v samém závěru nabude na nebezpečnosti tak výrazně, že kvůli němu dosavadní soupeři spojí síly. A Cable obvykle stojí v komiksech na straně klaďasů, takže od něj lze nějaké závěrečné spojení s Deadpoolem očekávat. Zda to v tomhle případě bude řešené nějak jinak nebo se nakonec Deadpool a Cable spojí proti někomu jinému nebo má Tracking-Board chybné informace, o tom momentálně můžeme pouze spekulovat.

V galerii najdete nový plakát, který znovu naznačuje, že po dlouhém tajnůstkářství, kdy druhý Deadpool stále nechtěl odhalit svůj oficiální název, bude snímek uvedený jednoduše jako Deadpool 2.

Po tom, co přežil téměř smrtící útok hovězího, se znetvořený šéfkuchař z jídelny (Wade Wilson) snaží splnit svůj sen a stát se nejsvůdnějším barmanem z Mayberry. Zároveň se pokouší vyrovnat se ztrátou chuti. Při hledání nového koření života (a stroje času) se musí porvat s nindži, yakuzou a smečkou sexuálně agresivní psů, zatímco cestuje kolem světa, aby pochopil hodnotu rodiny, přátelství a chuti. Nachází nový hlad po dobrodružství a vyslouží si vytoužený hrneček na kafe s nápisem „Nejlepší milovník světa“.

Jako Deadpool se vrací Ryan Reynolds, dále hrají Josh Brolin, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Stefan Kapacic, Leslie Uggama, Karan Soni, Zazie Beetz, Jack Kesy a Shioli Kutsuna. Režíruje David Leitch podle scénáře Rhetta Reese, Paula Wernicka a Drew Goddarda. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 17. 5. 2018.

Zdroj: Meet The Movie Press

Deadpool 2

18.05.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 2

Deadpool 2 údajně vystřihl svého záporáka | Fandíme filmu Deadpool 2 údajně vystřihl svého záporáka | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest