Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka

Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 12 obrázků
K tomu rozhovor s Chadwickem Bosemanem a Danai Gurira, ze zákulisí Avengers: Infinity War.

Během rozhovoru k Avengers: Infinity War došlo i na téma Captain Marvel. Postava se měla prapůvodně objevit už v Avengers: Age of Ultron a od té doby se na ni čeká. Když novináři přijeli navštívit natáčení Avengers: Infinity War, herečka Brie Larson měla v produkčních kancelářích svoji poštovní schránku, stejně jako všichni herci, které ve filmu skutečně uvidíme. Následně režisér Joe Russo řekl, že nejhezčí kostým ve filmu má Captain Marvel a dodal, že jestli to do té chvíle nebylo oficiální, tak tímhle vyjádřením to vlastně potvrzuje – Carol Danvers bude ve filmu. Už na loňském Comic-Conu však bylo řečeno, že postava v Avengers 3 nebude.

Jeden čas se Captain Marvel skutečně měla v Infinity War ukázat, to se nicméně brzy změnilo. Nevíme proč. Zda do filmu nepasovala nebo co přesně se stalo. Šéf Marvelu Kevin Feige často mluvil o tom, že jejímu představení chtěl dát prostor v jejím samostatném filmu a nedělat z něj jednu z mnoha vedlejších dějových linek Infinity War. Tak možná byla postava odebrána právě proto. Každopádně se zdá, že pokud bylo Captain Marvel takhle jednoduché z Avengers 3 odebrat, tak stejně nikdy neměla být její úloha nikterak rozsáhlá.

A pak je tu jedna aktuální zpráva. DeWanda Wise, která si ve filmu měla podle neoficiálních spekulací zahrát Monicu Rambeau, projekt opustila. Důvodem je údajně konfliktní termín – Captain Marvel se má točit ve stejné době, jako netflixovský seriál She‘s Gotta Have It, ke kterému je Wise uvázána. Hledání představitelky tedy může začít nanovo. Monica Rambeau je v komiksech známá především jako superhrdinka Spectrum, ale jeden čas nosila také identitu Captain Marvel.

Na závěr si můžete přehrát rozhovor s Chadwickem Bosemanem a Danai Gurira, ze zákulisí Avengers: Infinity War.

Titulní obrázek je ilustrační.

V komiksech byla Carol Danvers agentkou CIA či bojovou pilotkou americké armády, vždy dokázala držet krok v profesích dominovaných muži. Nadpřirozené schopnosti získala, když mimozemšťanovi z rasy Kree jménem Mar-vell (tehdy pro pozemšťany známý jako Captain Marvel) pomáhala v boji s nebezpečným protivníkem. Vlivem protivníkova záření Carol absorbovala část Mar-vellovy genetické podstaty a kombinací lidské a kreeské DNA získala unikátní sadu nadlidských schopností. V komiksech má nadlidskou sílu, pohybuje se nadzvukovou rychlostí, létá, je neúnavná, běžnými prostředky nezranitelná, rychle se hojí, vystřeluje silné energetické výboje a vnímá kosmiské energie. Jedná se jednu z vůbec nejmocnějších ženských superhrdinek. Řadu let působila jako Ms. Marvel, před nedávnem však přejala identitu svého mentora a stala se novou Captain Marvel.

Scénář napsaly Nicole Perlman, Meg LeFauve a Geneva Robertson-Dworet, hlavní roli hraje Brie Larson, dále se objeví Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Gemma Chan a DeWanda Wise. Děj filmu bude zasazený do 90. let minulého století a budou v něm figurovat mimozemští Skrullové. Premiéra je stanovená na 8. 3. 2019.

Zdroje: Screen Rant, Deadline

Captain Marvel

08.03.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 13

Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu Captain Marvel: Kde ji poprvé uvidíme a proč odešla herečka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest