Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry

Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Jeffrey Dean Morgan a Jesse Eisenberg se s nadšením rozpovídali o svých postavách.

Dva herci z Batman v Superman se chtějí vrátit do komiksového světa DC. Jeffrey Dean Morgan v rozhovoru prozradil, že nebude zapírat, že se spolu se Zackem Snyderem o Batmanovi bavili. O tom, že by bylo vynikající kdyby si mohl zahrát stárnoucí verzi bojovníka se zločinem. Šanci by mohl dostat v chystaném Flashpointu. Morgan totiž v BvS ztvárnil Thomase Waynea, Bruceova otce. A přinejmenším v komiksové verzi Flashpointu se Flash podívá do paralelní reality, kde se Batmanem stal právě Thomas. Podle Jeffreyho je tahle verze Batmana nejtemnější, ale také nejstylovější. Navíc jde o skutečně ztrápenou duši (takže by bylo co hrát). Jestli to nakonec klapne nebo ne, to záleží čistě na Warneru, který podle herce zatím stále ještě řeší, jak vlastně hodlá se svými komiksovými filmy pokračovat. Nicméně pokud by to vyšlo, tak obléct si Batmanův kostým, to by byl životní zážitek.

Vrátit by se chtěl také Jesse Eisenberg, představitel Lexe Luthora. Ten v rozhovoru řekl, že hrát slavného záporáka pro něj byl možná ten úplně největší herecký požitek. Moc rád by postavu hrál znovu, ale vůbec neví, jaké (a zda vůbec) s ní má Warner plány. Eisenberg také popřel, že by měl jakkoliv větší roli v Justice League a byl z filmu vystřižený. Naopak tvrdí, že nakonec je ve filmu víc, než se původně plánovalo.

V galerii najdete několik obrázků k Justice League. Titulní fotomontáž je ilustrační.

Zdroje: Variety, Games Radar, Batman News

Galerie: 7

Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu Batman v Superman: Wayne a Luthor chtějí zpátky do hry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest