Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek

Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Víme, kdo se má vydat ve šlépějích Arnolda Schwarzeneggera.

Nedávno jsme mluvili o tom, že natáčení Terminátora 6 se lehce odkládá. Jedním z důvodů je možná také pozvolný casting. Podle insiderů musí obsazení každé postavy schválit producent James Cameron, který je však zaneprázdněný natáčením Avatara 2 a 3. Nicméně nakonec se podařilo a produkce si vyhlédla Mackenzie Davis, se kterou jedná o podmínkách spolupráce. Davis můžete znát ze seriálu Halt and Catch Fire nebo ze San Junipero – velepopulární epizody Black Mirror.

Informace Hollywood Reporteru a Variety jsou kusé, avšak Davis si má zahrát „vojačku-zabijačka s úkolem“, popřípadě má být postava „ve stylu Schwarzeneggerova zabijáka“. Každopádně se jedná o člověka, ne o Terminátora. Zřejmě tedy tahle postava bude mít za úkol buď chránit nebo zabít hlavní hrdinku. Její představitelka se stále ještě hledá. A podle nejnovějších informací se i se zpožděným natáčením počítá s premiérou na 25. 7. 2019.

Na titulce je Linda Hamilton, ústřední hrdinka prvních dvou filmů série.

Děj film je zasazený do Mexika, jednou z hlavních hrdinek bude mladá Mexičanka, společně s postavami Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger). Snímek má ignorovat všechny Terminator filmy, které netočil James Cameron, který také produkuje. Scénář píše Billy Ray, režíruje Tim Miller. Datum české a slovenské premiéry je v tuto chvíli stanovené na 25. 7. 2019.

Zdroje: THR, Variety

Galerie: 4

Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek | Fandíme filmu Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek | Fandíme filmu Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek | Fandíme filmu Terminátor 6 si vyhlédl představitelku jedné z hrdinek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest