Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen

Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Už za pár dní snad o projektu dostaneme první pořádné informace.

Už před nějakou dobou jsme se poprvé doslechli, že by příštího Terminátora měl natočit Tim Miller, režisér Deadpoola. Pak o projektu v obecných termínech mluvil především James Cameron.

Aktuálně bylo oznámeno, že v prostorách ateliérů studia Paramount (se kterým Cameron na dalším Terminátorovi spolupracuje) proběhne 19. 9. setkání s Cameronem a Time Millerem! Na místě se bude promítat Terminátor 2 ve 3D, ale především na pódium vystoupí Cameron a Miller, aby společně s novinářem Mattem Bellonim z The Hollywood Rerporteru pohovořili o jejich spolupráci na chystaném Terminátorovi. Můžeme doufat, že právě na téhle akci dojde k nějakému oficiálnímu oznámení a dozvíme se další podrobnosti.

PS: Vzpomenete si ještě, že pod značkou Terminátor vznikl také tenhle seriál, ve kterém si Sarah Connor zahrála Cersei Lannister?

Zdroj: Skydance

Galerie: 4

Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen | Fandíme filmu Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen | Fandíme filmu Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen | Fandíme filmu Terminátor: Režisér příštího filmu oficiálně potvrzen | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest