Terminátor 6: Natáčení se odkládá

Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dozvídáme se také několik podrobností o hrdince filmu a o štábu, který s režisérem Timem Millerem snímek připraví.

Natáčení Terminátora 6 se o několik měsíců odkládá. Původně se mělo točit už v březnu, nakonec se začne natáčet v květnu a produkce potrvá do listopadu. Datum premiéry zůstává stále stejné, tedy 25. 7. 2019. Natáčet se bude v Budapešti, Španělsku a ve Velké Británii. K odkladu došlo kvůli tomu, že se stále ještě píše scénář, což je dobrá zpráva, protože poslední co série Terminátor potřebuje, je další slabý díl – takových máme už několik.

Zprávy spojené s castingem a natáčením odhalují, že alespoň část děje bude zasazená do Mexika. Do jedné z hlavních rolí se hledá hispánská herečka, která bude mladá, ale zároveň minimálně osmnáctiletá (u nezletilých herců platí pro natáčení přísnější pravidla). Postava se jmenuje Dani Ramos, je to mladá Mexičanka, které je něco přes dvacet a pochází z Mexico City. Byla vychovaná v dělnické čtvrti, je nezávislá, důležitá je pro ni rodina. Není příliš vzdělaná, ale má zdravý selský rozum. A i v nejhorších situacích si dokáže zachovat optimismus.

O kameru se postará Ken Seng (Deadpool), o akční scény Philip J. Silvera (Deadpool) a Freddy Bouciegues (Justice League). Výpravu má na starosti Sonja Klaus (Prometheus). Scénář píše Billy Ray, režíruje Tim Miller, produkuje James Cameron. Ze starších filmů se ve svých rolích vracejí Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton Podrobnosti o ději zatím neznáme, nicméně víme, že snímek bude ignorovat všechny Terminátor filmy a seriály, které nenatočil James Cameron.

Na závěr se můžete podívat, jak mladé herečky točí svoje castingová videa:

Zdroje: Omega Underground I, II, Terminator Fans

Galerie: 7

Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu Terminátor 6: Natáčení se odkládá | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest