Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok

Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
A proč kyborgové vypadají jako Arnold Schwarzenegger?

Poslední přírůstek (Terminator: Genisys) se nezapsal do terminátoří série zrovna nejlépe. Zahnat dlouhotrvající pachuť v ústech však slibuje 3D konverze Terminátora 2, která dorazí do našich kin začátkem září. Na obzoru se však pomaličku rýsuje Terminátor 6" a jestli má značka nabídnout něco nového, chce to tu nejpovolanější osobu a tou je duchovní otec James Cameron. Ten se naposledy nechal slyšet, že chce ságu znovuobjevit v nové trilogii filmů. Osobně jsem docela zvědavý, jakým způsobem se mu podaří fanoušky čerstvě oslovit.

Server The Playlist aktuálně hlásí, že první klapka Terminátora 6 má padnout v březnu příštího roku a na place by měl opravdu znovu stát Arnold Schwarzenegger, na něhož by měl hulákat povely Tim Miller (Deadpool). Informace byla převzata z německého magazinu Kleine Zeitung, takže pokud nedošlo k žádnému nedorozumění v překladu, šestý díl se vážně začne chystat.

James Cameron pak byl v rozhovoru dotázán, proč kyborgové vždycky vypadali zrovna jako Schwarzenegger. Cameron odpověděl, že si tuhle otázku vždycky sám kladl, a pokud se nové filmy skutečně podaří realizovat, nejspíš se na ní dočkáme odpovědi. Z Jamesových slov jde nicméně cítit, že by Arnold v příštím filmu mohl hrát člověka, který byl pro vraždící stroje předobrazem.

Na závěr se můžete podívat, jak se s podobnými otázkami pokoušela vypořádat vystřižená scéna v Terminátorovi 3 (kterého už Cameron nerežíroval):

Zdroje: The Arnold Fans, The Playlist

Galerie: 7

Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu Terminátor: Ten další se začne natáčet příští rok | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest