Detective Pikachu neuvěřitelně nabírá další výraznou osobnost

Detective Pikachu neuvěřitelně nabírá další výraznou osobnost | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Vedle animovaného detektiva se objeví i jeden lidský.

Působí to až zvláštně. Detective Pikachu, celovečerní hraný film s animovaným Pikachu uprostřed všeho, to přece zní jako vtip, nebo ne? Zřejmě nezní, protože projekt překvapivě nabírá dál zajímavé herce. Hlavní roli namluví Ryan Reynolds, Justice Smith v hlavní lidské roli také není žádný no-name a teď se přidává Ken Watanabe, který si zahraje postavu detektiva Yoshidy (nic bližšího o ní nevíme). To je další zkušený hollywoodský herec, který určitě nemusí brát každou ptákovinu. Nabízí tedy snad Pikachu víc, než by se mohlo na první pohled zdát? Stojí scénář za to? Jde přinejmenším o slušnou rodinnou látku, kterou chtějí herci udělat radost svým dětem? Nebo jen Lionsgate rozdává tučné šeky? Přidáváme Watanabeho nejkultovnější hlášku ;-)

Scénář napsali Alex Hirsch a Nicole Perlman, režírovat bude Rob Letterman. Film má být inspirovaný hrou Great Detective Pikachu. Točit se má v Londýně od ledna 2018 a zřejmě by se mělo jednat o hraný film s animovaným Pikachu. Justice Smith hraje postavu, které unesou otce a spojí sílí s Pikachu, aby tatínka vypátrali. Kathryn Newton má hrát zvědavou novinářku, která v pátrání pomůže. Ken Watanabe byl obsazený jako lidský detektiv. Datum premiéry je stanovené na 10. 5. 2019.

Zdroj: THR

Galerie: 3

Detective Pikachu neuvěřitelně nabírá další výraznou osobnost | Fandíme filmu Detective Pikachu neuvěřitelně nabírá další výraznou osobnost | Fandíme filmu Detective Pikachu neuvěřitelně nabírá další výraznou osobnost | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest