Detective Pikachu: Žluťáska namluví Ryan "Deadpool" Reynolds

Detective Pikachu: Žluťáska namluví Ryan "Deadpool" Reynolds | Fandíme filmu
Jestli je tohle jen další kampaň na Deadpoola 2, tak to už je hodně velký mazec.

V polovině října se objevila zpráva, že produkce hledá pro chystaný film do hlavní role Detektiva Pikachu muže s ostrým hlasovým projevem, žádného kňourala. Tehdy se na seznamu potenciálních kandidátů objevili Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Mark Wahlberg a Dwayne Johnson a celé to působilo spíš jako nějaký vtip, než jako seriózní zpráva. Jenže světe div se, nejpopulárnějšího Pokémona v chystaném filmu skutečně namluví Ryan Reynolds. Už se objevily vtipy o tom, že jde určitě o další rafinovanou součást reklamní kampaně na Deadpoola 2, ale tomu nic nenasvědčuje.

Už dříve byl obsazený Justice Smith, který si ve filmu zahraje kluka, kterému unesou tátu a on následně vyhledá pomoc slavného detektiva Pikachu. Dále byla obsazena také Kathryn Newton (Sedmilhářky, Paranormal Activity 4), která si zahraje drzou novinářku, jež ústřední dvojce bude pomáhat.

Scénář napsali Alex Hirsch a Nicole Perlman, režírovat bude Rob Letterman. Film má být inspirovaný hrou Great Detective Pikachu. Točit se má v Londýně od ledna 2018 a zřejmě by se mělo jednat o hraný film s animovaným Pikachu.

Zdroj: THR

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest