Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti

Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Je tu nejnovější upoutávka na katastrofickou novinku s Dwaynem Johnsonem, ve které obří zvěř terorizuje velkoměsta.

Je tu další upoutávka na Rampage: Ničitele, a pokud o tom někdy v minulosti bylo pochyb, tak teď je to zcela jasné. Tenhle film se nebere ani trochu vážně. Létající vlk a Rockův komentář k němu, závěrečná poznámka o chování k ostatním lidem… To všechno křičí „nadsázka“ a jestli není, upoutávky lžou a film se bude brát v kinech vážně, tak to bude neskutečné peklo. Na druhou stranu, to by mohlo být i tak...protože trefit tak akorát přestřelený styl, to není vůbec jednoduché.

V galerii najdete pár fotek hraček.

Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) si drží lidi od těla, ale pojí jej těsné pouto s Georgem, neobyčejně inteligentní stříbrnou gorilou, o kterou se stará od narození. Když se však pokazí neetický vědecký experiment, změní se něžný op v zuřící monstrum. Aby toho nebylo málo, vyjde brzy najevo, že podobně modifikovaných alfa predátorů je víc. Zatímco čerstvě stvořená monstra trhají Severní Ameriku a ničí vše, co jim přijde do cesty, spojí Okoye síly se zdiskreditovanou genetičkou (Naomie Harris), aby zajistili protilátku. Po cestě se musí prodírat skrz neustále se vyvíjející bojiště, nejen aby zastavil globální katastrofu, ale také aby zachránil obávanou stvůru, která kdysi bývala jeho přítelem. České a slovenské datum premiéry je stanovené na 19. 4. 2018.

Zdroje: ToyArk

Galerie: 6

Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: "Jasně že ten vlk létá" a jiné šílenosti | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest