Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru

Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Tohle by mohlo dopadnout buď opravdu katastroficky nebo jako bláznivá zábava. Je to vabank.

Trailer na film Rampage: Ničitelé dorazil a zatím celkem budí rozpaky. U podobného snímku je to padesát na padesát. Buď půjde o přiznanou sebeparodii, která si bude užívat absurdní momenty, které na nás chrlí, anebo se dočkáme naprosté slátaniny. V traileru je jasně patrné, že tvůrci vědí, že zpracovali šílenou zápletku a odlehčených momentů je řada. Nicméně zatím mi přijde, jako by se do snímku promítaly jen v podobě The Rockových meta hlášek a jinak se zbytek filmu tváří dost vážně. A to i přes to, že vidíme digitální obří zvířata bořit prázdné město a bojovat proti armádě, přesně jako ve stařičké videohře. Ale snad se tvůrcům tón nakonec nějak podaří chytit. Spolu se Smashing Pumpkins pokračuje trend prznění klasických rockových songů a Jeffrey Dean Morgan už zřejmě bude hrát všechny záporáky stejně. Do komentářů dejte vědět, jak zatím snímek působí na vás.

Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) si drží lidi od těla, ale pojí jej těsné pouto s Georgem, neobyčejně inteligentní stříbrnou gorilou, o kterou se stará od narození. Když se však pokazí neetický vědecký experiment, změní se něžný op v zuřící monstrum. Aby toho nebylo málo, vyjde brzy najevo, že podobně modifikovaných alfa predátorů je víc. Zatímco čerstvě stvořená monstra trhají Severní Ameriku a ničí vše, co jim přijde do cesty, spojí Okoye síly se zdiskreditovanou genetičkou (Naomie Harris), aby zajistili protilátku. Po cestě se musí prodírat skrz neustále se vyvíjející bojiště, nejen aby zastavil globální katastrofu, ale také aby zachránil obávanou stvůru, která kdysi bývala jeho přítelem.

Galerie: 5

Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu Rampage: Ničitelé: The Rock, Obří opice a destrukce v traileru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest